Księgowa Ostrołęka

Witam Państwa.

Dziękuję za odwiedzenie mojej strony. Jeśli zechcieliście Państwo poświęcić chwilę czasu, by zapoznać się z ofertą Biura Rachunkowego, to z pewnością nie będzie czas stracony. Kilka słów o mnie...

Zawód księgowej wykonuję od 2000 roku, jednakże działalność biura rachunkowego pod własnym imieniem i nazwiskiem prowadzę od 2015 roku. W 2006 roku uzyskałam certyfikat wydany z upoważnienia Ministra Finansów przez Dyrektora Departamentu Rachunkowości. W 2006 ukończyłam kierunek: Finanse i Rachunkowość Przedsiębiorstw na wydziale ekonomicznym Uniwersytetu w Białymstoku. W 2009 ukończyłam studia podyplomowe – na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego o kierunek: Podatki i Prawo Podatkowe. W życiu zawodowym prowadziłam księgowość firm o profilach handlowych, usługowych, produkcyjnych, tych mniejszych i większych rozmiarów. Zdobyte doświadczenie zawodowe pozwala mi być profesjonalistką w dziedzinie usług księgowych.

Jeśli udało mi się zyskać Państwa zaufanie i chcielibyście powierzyć mi prowadzenie księgowości swojej firmy, zapraszam do kontaktu.

Z ogromną przyjemnością i profesjonalizmem poprowadzę księgowość Państwa Firmy.

Zapraszam do współpracy.